English W/Tech
İngilizce eğitiminin herkes için ulaşılabilir hale gelmesi amacıyla 2019 yılında hayata geçirilen ve Türkiye’nin ilk çevrim içi İngilizce konuşma platformu olan English W/Tech, dünyanın farklı ülkelerinden 13-25 yaş arası öğrencilere dersler sunuyor.
Benzersiz bir öğrenme platformu olarak öne çıkan English W/Tech, lise ve üniversite öğrencilerine ücretsiz İngilizce konuşma dersi alma imkânı sunuyor. Dersler, pek çok ilginç konu ile zenginleştirilmiş kapsamlı içeriklerden oluşuyor ve görsel, video ve dijital araçlarla destekleniyor.
Platformun Uluslararası TEFL Akademisi ile olan ortaklığı kapsamında, öğrenciler başta Kanada, Amerika, İngiltere gibi ülkelerden ana dili İngilizce olan eğitmenlerle konuşma pratiği yapma şansı buluyor.
Nitelikli Çevrim İçi Dersler
Türkiye'nin ilk çevrim içi İngilizce konuşma platformu olarak, konuşma kursları ve çevrim içi öğrenme yoluyla öğrencilerin İngilizce konuşma pratiği yapmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
Kolay Çevrim İçi Öğrenme
Teknoloji ve sosyal medyanın etkin olduğu dijital dünyada modern çağa uyum sağlayan platformumuz, Z kuşağının eğlenceli ve kolay erişilebilir bulduğu çevrim içi öğrenmeye kusursuz bir şekilde entegre edildi.
Modern Teknolojik Araçlar
Görsel, video ve dijital araçların etkin kullanımı sayesinde ileri teknolojiye sahip uygulamaları eğitim metodumuza adapte ediyoruz.
Uzman Öğretmenler
English W/Tech'te ana dili İngilizce olan veya anadil seviyesinde İngilizce hakimiyeti olan öğretmenlerimiz, İngilizce eğitimi alanında lisans derecesine veya uluslararası geçerliliği olan İngilizce öğretmenlik sertifikasına sahipler.
Zenginleştirilmiş Ders Konuları
Derslerimiz, teknoloji, seyahat, kültürel aktiviteler, sosyal medya, psikoloji, oyunlar ve daha birçok eğlenceli ve eğitici konuyu bünyesinde barındırıyor.
Sürdürülebilir Öğrenme
Nihai hedefimiz, İngilizce öğrenmeyi kendiliğinden sürdürülebilir hale getirmek ve gençlerin akıcı İngilizce konuşma ve bağımsız düşünce yetenekleri ile dünyaya açılmalarına yardımcı olmak.

GÖRÜŞLER

Garip & Zeycan YILDIRIM Vakfı
YILDIRIM Grubu'nun hayırseverlik ve kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerini yürüten Garip & Zeycan YILDIRIM Vakfı (GZYV), Grubun ve kurumsal kültürünün merkezinde yer alan değerler ve sorumluluk bilincinden hareketle, herkes için fırsat eşitliğinin olduğu daha adil bir toplum inşa etme misyonunu benimsiyor. Vakıf bu vizyonu gerçekleştirmek amacıyla, Eğitim, Cinsiyet Eşitliği ve Gençliğin Gelişimi alanlarına odaklanan pek çok girişim ve çalışma gerçekleştiriyor.