Hakkımızda

Ücretsiz ve çevrim içi İngilizce öğrenme programımız English W/Tech, Garip & Zeycan YILDIRIM Vakfı tarafından tasarlandı ve saygın üniversitelerin akademisyenleri ve uzmanları tarafından sağlanan eğitim danışmanlığı ile hayata geçti.

Program, Ekim 2019'da YILPORT Anadolu ve Meslek Lisesi'nde eğitim gören 100 öğrenciye İngilizce konuşma dersleri vermeyi amaçlayan pilot bir program olarak başladı. Kasım 2021'de kurulan Uluslararası TEFL Akademisi ortaklığı ile öğrenciler artık dünyanın her yerinden, ana dili İngilizce olan kişilerle İngilizce konuşma pratiği yapma imkanına sahipler.

Dijital dünyanın gelişimine tanıklık eden Z kuşağının ilgisini ileri teknolojik araçların kullanımıyla çeken programımız, Z kuşağına konuşma İngilizcesini öğretmeye ve akranlarıyla sosyalleşme fırsatı tanımaya odaklanıyor. Bu amaçla, öğrencilerimize İngilizce öğrenmenin eğlenceli, pratik ve kolay olduğunu gösterecek ücretsiz ek dersler sunuyoruz. Onlara, kendi başlarına çalışmalarını sürdürebilmeleri için faydalı araçlar tanıtıyor ve öğretiyoruz.
Dijital çağın gerekliliklerine uyarak, ortaokul ve lise öğrencilerinin yanı sıra üniversite çağındaki öğrencilerin de ilgisini çekmek amacıyla geleneksel eğitim yöntemlerinin yerine modern teknolojiyi kullanıyoruz.

Hafta içi çevrim içi olarak düzenlenen derslerimiz, başlangıç/orta ve ileri olmak üzere 2 farklı yeterlilik seviyesinden oluşuyor. Dersler, pek çok ilginç konu ile zenginleştirilmiş kapsamlı içeriklerden meydana geliyor ve görsel, video ve dijital araçlarla destekleniyor.

İngilizcenin ciddiyetinin farkına varılması için, eğlenceli ve faydalı olarak görülmesi gerektiğine inanıyoruz. Öğrencilerimize bu dili konuşmanın önemini anlatırken, aynı zamanda dünya kültürü, popüler kültür, güncel haberler ve farklı ülkeler ile kültürler hakkında bilgi vermeye gayret ediyoruz. Öğrencilerimizin, açık fikirli ve dünyaya dair geniş birikime sahip, özgür düşünebilen dünya vatandaşları olmalarını arzu ediyoruz.